Search
  Vyhledavani:

  http://www.nonsteam.cz

  avp2
  • Aliens vs. Predator 2
  Príběh začína v hluboké futuristické budoucnosti, kde team vědců na "opuštěné" planetě oběví mrtvé hnízdo vetřelců s několika životaschopnými vejci, jedno vejce se rozhodnou převést do výzkumného zařízení na planetu LV-1201, při převozu však dojde k nehodě, a vzorek uprchne..

  Klasická 3d akční střílečka která spojuje dv asi nejoblíbenější akční filmové stvůry; Vetřelce a Predátora do jednoho úžasného battlegroundu.
  Multiplayerová část hry nabízí několik herních módů mezi kterými samozřejmě nechybí TDM a DM, nově pak EVAC, HUNT, SURVIVOR a OVERRUN.
  Více informací o této staré ale stále velice oblíbené hře se dozvíte na největších českých stránkách této řežbě věnovaných: www.avp2.org>, s jejimz adminem spolupracujeme na avp2 serveru, jehoz je take admin.

  Alieni?
  Velice rychlé potvory, server Vám nabídne 4 základní postavy tohoto druhu, Drone je malý rychlý ale s menší výdrží, Runner je takový ten psoalien co známe z Alien 3 filmu, PredAlien je mutant predátora a vetřelce a Praetorian je velká pomalá ale neuvěřitelně silná "cow" ;).

  Lidi?
  Lidé jsou v této hře velice dobře vybaveni co se týče palebné sily, budete mít možnost zahrát si za členy dvou sekcí, a to Marines (mariňáci byli vysláni na LV-1201 po strátě spojení s kolonií aby zjistily "co se děje") a Corporates ("korporáti" jsou zaměstnanci Waylen Corporation kteří mají za úkol zpět na zemi dovézt živé vzorky.

  Predátoři?
  Technicky velice vyspělí, s rozšířenými možnostmi léčení, a velice doboru zbraňovou výbavou, tito lovci zcela "náhodně" ve stejné chvíli kdy se na LV-1201 vydali lidé a oběvili vetřelce přisvištěli ve svých obřích lodích na lov...

  O serveru:
  Server na GameParty využívá v součastné době nejpoužívanější komunitní serverovou aplikaci Rommie's mod (POUZE SERVER, KLIENT JEJ NEMUSÍ MÍT NAINSTALOVANÝ) který do hry přidává mnoho novinek, počínaje rozšířenou ochranou po obživnutí, ochrana proti hackerům (auto ipban system, global ban system), "všezbraňový" mód...
  V případě že zbraň ze které se pokusíte vystřelit se Vám sama přehodí na default (nůž) je to známka toho že zbraň je ZÁKÁZÁNA adminem, stejné přehození jakékoliv zbraně vyvolá pokus o střelbu ze spawn pointu.
  Prosíme dodržujte na Naěem serveru 3 zcela jednoduchá pravidla:
  1* ŽÁDNÉ NADÁVÁNÍ, REKLAMA, UŘÁŽKY...
  2* ABSOLUTNÍ ZÁKAZ VYUŽÍVÁNÍ ZNÁMÍCH I NEZNÁMÍCH CHYB V MAPÁCH
  3* ŽÁDNÝ SPAM
  server má aktivní chatlog funkci, takže nadávky, reklamy a podobné chování bude během několika okamžíků odměněno permanentním IPBANEM.

  Postupy:
  • instalace patchu

  Nejdřív si musíte nainstalovat hru AvP2, budete potřebovat finální PATCH v1.0.9.6 a Multiplayer Map update v1.0.9.6 , toť vše :))

  • pripojeni na server

  v server listu si pridejte nas server do HLSW, v nastaveni priradte pre adresar a spousteci soubor lithtech.exe
  do dodatecnych parametru napiste: +gsa_gamespy 1 -cmdfile avp2cmds.txt
  ok ok, kliknete na connect, nacte se vam hra (zde pokud hrajete poprve musite zadat seriove cislo pro hrani na netu, ktere mate prilozene ke hre, nemuzete li ho najit, pouzijte jakekoliv ktere najdete na internetu, zadejte ho, vypnete hru a znovu se pripojte), kliknete na YES a pripoji vas to do hry

  TOT VSE
  pripominky namety atd piste do prislusne sekce fora
  doufamze ze se vam u nas hraje dobre

  Gameparty.cz team
  Game Server
  GameParty.cz ~ CoD2 v1.0 ~ TDM ~ Public server
  mp_burgundy
  PLAYERS: 0 / 24
  RifleCZ ~ CoD2 1.0 ~ Public server by gameparty.cz
  mp_railyard
  PLAYERS: 0 / 24
  GameParty.cz ~ CoD4(1.7 Cracked) ~ TDM ~ HC
  mp_citystreets
  PLAYERS: 0 / 20
  -
  -
  PLAYERS: 0 / 0

  All trademarks are _ their respective owners, all other content is _ e107 powered website.
  e107 is _ e107.org 2002-2005 and is released under the GNU GPL license.
  LAN_THEME_1
  Render time: 0.0439 second(s); 0.0052 of that for queries. DB queries: 22. Memory Usage: 5mb